Menu Close

Projektas „Futboliukas“

      Šiais mokslo metais mūsų darželis įsijungė į respublikinį projektą „Futboliukas“ kurį inicijavo ir kasmet organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).  Projektas vyko nuo 2023 m. spalio 1 d. iki  2024 m. gegužės 31 dienos.

     Šio projekto tikslas-populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ugdymo įstaigos patalpose.  Projekto „Futboliukas“ kelionę pradėjome logotipo kūrimu, taip pat kiekviena grupė sukūrė savo Futboliuko taisykles, atliko interaktyvias užduotis, susijusias su futbolu. Žinoma, nepamiršo ir pačio futbolo žaidimo, mokėsi varytis kamuolį . Kiekvieną mėnesį atliko naujus ir vis įdomesnius bei sudėtingesnius iššūkius. Ši Futboliuko kelionė kiekvienam vaikui ir mokytojams suteikė daug džiugių emocijų ir naujų žinių.

Visus futboliuko nuotykius galite stebėti https://www.asfutboliukas.lt  

Projekte dalyvavo net 8 vaikų grupės:  „Skruzdėliukai“, mokytojos Gražina ir Virginija; „Pelėdžiukai“, mokytojos Reda ir Vilma; „Bitutės“, mokytojos Jurgita ir Regina; „Vyturėliai“, mokytojos Lionė, Danguolė ir mokytojo padėjėja Laima; „Žiogeliai“,  mokytojos Lina ir Danutė; „Keistukai“, mokytojos Irena ir Asta;  „Nykštukai“, mokytoja Audronė; „Spinduliukai“, mokytoja Ilona B.

 

Skip to content