Gegužės 22 d., „Žirniukų“ grupės vaikai lankėsi Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, kur iš arti susipažino su ugniagesių gelbėtojų darbu. Mažieji turėjo galimybę apžiūrėti specialiąją techniką ir įrangą, naudojamą gelbėjimo darbuose, bei daugiau sužinoti apie atsakingą ir svarbią ugniagesių profesiją. Išvyka vaikams dovanojo daug naujų žinių, įspūdžių ir nepamirštamų patirčių. ![]()
![]()
Pažintis su ugniagesių profesija













