Gegužės 27 dieną “Pelėdžiukų” grupės vaikai leidosi į nuotykių kupinas lobių paieškas Klaipėdos Botanikos sode. Vaikai rinko sėklas, lapus, žiedus bei šakeles, tyrinėjo jų unikalias formas, spalvas ir tekstūras. Kalbėjo apie jų svarbą gamtoje ir žmogaus gyvenime. Visi surinkti turtai saugiai sugulė į asmenines “lobių dėžutes” – kaip prisiminimas apie pažinimo džiaugsmą ir gyvą ryšį su gamta.
Edukacija “Slaptasis gamtos lobynas: sukurk savo lobių dėžutę”














